کانال پارچه بیمارستانیورود

قالب وردپرس درنا توس
خانه / درباره ما

درباره ما

شرکت نساجی اصفهان بافت، افتخار دارد با تولید و پخش انواع پارچه بیمارستانی ، بسته ای کامل از محصولات مورد نیاز مراکز درمانی و تولیدی های البسه بیمارستانی را عرضه کند.
دفتر فروش مرکزی واقع در بازار بزرگ اصفهان اماده مراجعات حضوری می باشد که البته امکان خرید غیر حضوری نیز موجود است. از هر کجای ایران که باشید پس از تماس با مسئولین فروش و کسب مشاوره می توانید سفارش خود را ثبت کنید تا با باربری یا تعاونی های اتوبوسرانی طرف قرار داد، بارتان ارسال گردد.

تترون :
بهترین و مناسب ترین پارچه پیشنهادی براى لباس بیمار پارچه تترون می باشد که از مصرف زیاد آن برای ملحفه نیز نباید غافل بود.
پارچه تترون با بهترین الیاف پلى استر ویسکوز در عرض ١٥٠ سانتى متر با گرماژ از ١٥٠ گرم تا ١٩٥ گرم – عرض ٣ متر با وزن از ٣٢٠ گرم تا ٣٦٠ گرم و عرض ٢ متر نیز در رنگ سفید در این کارخانه تولید می شود.
تترون اصفهان بافت با قیمت ارزان تولید کارخانه به فروش می رسد که تولیدی ها در فضای رقابتی مناقصات بیمارستانی بتوانند حداقل قیمت را ارائه کنند.
کیفیت رنگرزی پارچه تترون این واحد نساجی در دو نوع ( ضد اب ژاول – رنگ ثابت معمولى ) انجام می پذیرد.
رنگبندی کالیته پارچه تترون این شرکت بیش از ٥٠ رنگ را شامل می شود که البته رنگ هاى آبى و صورتى از رنگهاى پر طرفدار بیمارستان ها است که بعد از ان رنگ هاى سفید و سبز مغز پسته اى و یاسى در زمره محبوب ترین رنگ های مصرفی مرامز درمانی می باشند.
متراژ هر توپ پارچه تترون بسته به نظر مشتری قابل تغییر است اما در حالت عادى در عرض یک متر ونیم به صورت رول ١٠٠ مترى و یا طاقه کتابى ٤٠ و ٥٠ مترى است.
پارچه تترون این واحد نساجی در عرض سه متر و عرض دو متر نیز ٤٠ متر می باشد.
– هر عدل پارچه تترون سه متر عرض ٢٤٠ متر
– هر عدل پارچه تترون دو متر عرض ٣٢٠ متر
کیفیت تمامی محصولات نوع A است و به صورت تضمینی به متری تحویل داده می شود.در صورت نارضایتی از کیفیت یا هرگونه خرابی داخل طاقه پارچه، مشتری می تواند بار را برگشت بزند.
پارچه تترون چاپى در انواع طرح ها به خصوص طرح های عروسکی نیز با عرض ١٥٠ سانت از دیگر تولیدات منسوجات اصفهان بافت می باشد که طرح های جدید آن در کانال تلگرام شرکت موجود است.
ترگال ساده :
پارچه ترگال ساده در بیش از ٦٠ رنگبندی متنوع با عرض ١٥٠ سانت و گرماژ ٢٤٠ گرم مناسب برای انواع لباس فرم پرسنل بیمارستان ها و مراکز درمانی از دیگر محصولات پر فروش این مرکز است.
لطافت و رنگ ثابت در انواع شستشو ها از مزیت های اصلی پارچه ترگال ساده این مرکز است. بسته بندی طاقه ها ٤٠ مترى می باشد و ضمانت کیفیت بافت و رنگ از سوی شرکت به مشتری داده می شود.
پارچه ترگال سبک یا طرح ترگال با وزن تقریبی ٢١٠ گرم نیز از طریق این شرکت عرضه می شود.
ترگال کجراه :
پارچه کجراه در ٤٠ رنگ مختلف با مقاومت کششى بالا و عرض ١٥٠ سانت با وزن ٢٨٥ گرم – اختلاف وزن ٥ گرم – و متراژ هر طاقه ٤٠ متر مناسب برای انواع یونیفرم ها می باشد که با قیمت مناسب به فروش می رسد.
پارچه کجراه برای لباس پرسنل خدمات بیمارستان، یونیفرم حراست و لباس اتاق عمل بسیار پر کاربرد است.
فلامنت – فلامنت :
پارچه فیلامنت با عرض پارچه ١٥٠ سانتى متر، پارچه اى با قیمت بسیار ارزان است که برای انواع مصارف از جمله بستری های موقت برای لباس بیمار مصرف می شود.
رنگبندى پارچه فلامنت فیلامنت : صورتى، آبى، سفید، سبز مغز پسته اى
رنگرزی رنگ هاى دیگر به صورت سفارشى با متراژ ١٠٠٠ متر به بالا پذیرفته می شود.
پارچه فلامنت فلامنت چهارخانه در رنگ های ابی و صورتی نیز در تمامی طول سال تولید می شود که ابته مشتری می تواند رنگبندی دلخواه خود را نیز سفارش بافت دهد.
فلامنت – پنبه :
پارچه با الیاف فلامنت در پنبه نیز با عرض ١٥٠ سانتى متر است که لطیف تر از فلامنت فلامنت می باشد.
رنگبندی پارچه : آبی و صورتی و سبز
رنگ سفارشى بالای هزار متر انجام می گیرد.
پارچه فلامنت پنبه چاپی در انواع شکل های هندسی و گلدار نیز موجود است.
پلی استر – پنبه :
پارچه های جنس پلی استر پنبه با عرض ١٥٠ سانت به صورت طرحدار چهار خانه و راه و ساده تولید می شود که مصارف مختلفی از لباس تا خرجکار البسه دارد.
پارچه های پلی استر ویسکوز نیز با همین مشخصات در طرح های چهار خانه و راه راه در بیش از ٨٠ رنگ و ٤ سایز چهارخونه و چهار سایز خطی دیپلمات برای لباس های بیمار طرحدار و خرجکار البسه مورد مصرف بیمارستان ها می باشد.
پارچه های عروسکی :
برای لباس بیمار اطفال و ملحفه تخت بیماران کودک انواع طرح های شاد و فانتزی ( طرح ستاره، خالدار، کارتونی، اسپرت، زیگزاگ، ورزشی، گلدار و … ) موجود است که حق انتخاب زیادی به صاحبان تولیدی پوشاک و مدیران بیمارستان ها می دهد.
پارچه های یکبار مصرف ( اسپان باند ) :
پارچه های اسپان باند بیمارستانی که به یکیار مصرف یا سوزنی نیز شهرت دارند در گرماژ های ١٥ گرم تا ٩٠ گرم در عرض های مختلف ( ١٢٠ سانت، ١٦٠ سانت و … ) برای انواع مصارف لباس بیمارستانی و ملحفه و گان و غیره قابل عرضه است.
پارچه های صد در صد ویسکوز و تمام پنبه و دیگر پارچه های مورد نظر شما قابل بافت و تولید است.